Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 195690_SA

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Состав: 10%Енамел, 20%Железо, 70%Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200065_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200272_SV
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200272_GD
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196789_BM
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196779_GD
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196793_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196794_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196779_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196793_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196786_SV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196770_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196763_BM
1.390 МКД