Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
НОЌНИЦА
НОЌНИЦА
НОЌНИЦА
НОЌНИЦА
НОЌНИЦА
НОЌНИЦА
WOMEN'SECRET

НОЌНИЦА

Шифра на артикл: 3634140-47
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НОЌНИЦА
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 36% ПОЛИЕСТЕР 34% ВИСКОЗА 3% ЕЛАСТАН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НОЌНИЦА 3416287-01
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL