Барај
%
×
Okaidi new collection
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
WOMEN'SECRET

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 2177871-96
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПАМУК 50% МОДАЛ

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 219085_WT
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 218623_WT
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 217168_OW
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 197439_EC
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 195320_EC
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1