Барај
%
×
Okaidi new collection
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
PARFOIS

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 215627_DM
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН 76% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 220955_BM
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 222628_BM
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 221792_BM
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 7667723-96
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
2
1