Барај
%
×
BE PART OF THE GREATEST STORY EVER WORN
МОЛИВ ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

МОЛИВ ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KM0030301200144
Šifra proizvođača: KM00303012
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОЛИВ ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Trenutno nema komentara
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
2
1