Барај
МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ
KIKO MILANO

МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS0200503300044
Šifra proizvođača: KS020050330
190 МКД
190 МКД
133 МКД
Заштеда: 57 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
259 МКД
Заштеда -30%
370 МКД