Барај
%
×
slow morning - women'secret
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
LEVI'S

МАИЦА

Шифра на артикл: LV17369-2192
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LV37697-0063
1.890 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LV17369-2500
1.890 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67910465-52
590 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67035146-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010417-51
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LVA4924-0024
1.395 МКД
Заштеда -50%
2.790 МКД
Големина
XS
M
XXS
S
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 208952_BL
671 МКД
Заштеда -55%
745 МКД
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L