Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
LEVI'S

МАИЦА

Шифра на артикл: LVA4924-0024
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 77040340-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 77020583-50
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 77020582-52
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 222316_LB
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67068643-52
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 77020622-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 77090608-52
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW2YI44 J1314 G576
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GP14 KC7G0 P7QH
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1387223-18
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 219434_BL
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67018656-52
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL