Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 198233_BL
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ: 2%ЕЛАСТИН, 26%ПОЛИЕСТЕР, 72%ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67018656-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67007735-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67007138-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK96-5001
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67005752-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67006318-50
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67055743-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ HB50514489 527
2.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL