Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 187938_NV
Провери достапност
  • M-L
    M-L
  • S-M
    S-M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only SS
Состав ЛИЦЕ: 39%РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР, 53%ПОЛИЕСТЕР, 8%ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1011350A-A7P
2.390 МКД
Големина
42
44
46
47
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW16435-C87
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW16260-DW5
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 57082881-56
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 57001059-56
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 57001067-56
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 57050262-69
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 57010644-56
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 57062504-56
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL