Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
PARFOIS

ЛЕПЕЗА

Шифра на артикл: 166363_KK
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛЕПЕЗА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 10%Памук, 10%Железо, 80%Бамбус

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166359_BU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 1663601LL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166359_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166357_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 195147_PK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_TQ
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166363_PU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 191614_NU
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166360_TK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166360_TY
990 МКД