Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
PARFOIS

ЛЕПЕЗА

Шифра на артикл: 166360_TK
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛЕПЕЗА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 15%Полиестер, 5%Железо, 80%Бамбус

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 195147_PK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166363_KK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_TQ
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166363_PU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 191614_NU
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166360_TY
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166359_SA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166360_RT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 195149_FU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 1518331BK
990 МКД