Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
ЛЕПЕЗА
PARFOIS

ЛЕПЕЗА

Шифра на артикл: 166359_SA
990 МКД
495 МКД
446 МКД
Заштеда: 544 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛЕПЕЗА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 15% ПОЛИЕСТЕР 5% ЖЕЛЕЗО 80% БАМБУС

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 209725_BB
446 МКД
Заштеда -55%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 157372_VT
446 МКД
Заштеда -55%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 166363_PU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 151833_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛЕПЕЗА 1518331BK
990 МКД
990 МКД
495 МКД
446 МКД
Заштеда: 544 МКД
Извести ме за попуст
2
1