Барај
%
×
Forever denim with replay
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 207744_YL

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕТИЛЕН ТЕРЕФТАЛАТ / НАДВОРЕШНОСТ 1: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИКАРБОНАТ 90% АКРИЛОНИТРИЛ БУТАДИН СТИРИН / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 215163_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 215070_KK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 217456_MT
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214379_KK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214379_PU
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 217436_GN
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 216325_RD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 216648_RD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214767_MD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214748_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214069_GY
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 212356_BK
4.490 МКД