Барај
%
×
Forever denim with replay
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
PARFOIS

КУФЕР

Шифра на артикл: 203751_BK
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали ВИСИНА: 41cm, ШИРИНА: 39cm, ДЛАБОЧИНА: 17cm
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 80% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 215163_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 215070_KK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 217456_MT
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214379_KK
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214379_PU
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 217436_GN
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 216325_RD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 216648_RD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214767_MD
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214748_BL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 214069_GY
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ 212356_BK
4.490 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1