Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ
KIKO MILANO

КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ

Шифра на артикл: KS0200601700044
Šifra proizvođača: KS020060170
1.420 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.420 МКД
Sačuvano u omiljne
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
620 МКД