Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ
KIKO MILANO

КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ

Шифра на артикл: KS0200202000044
Šifra proizvođača: KS020020200
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.420 МКД
Sačuvano u omiljne
640 МКД