Барај
%
×
Okaidi new collection
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
SPRINGFIELD

ДЕНИМ

Шифра на артикл: 3257251-14
1.590 МКД
1.590 МКД
1.272 МКД
Заштеда: 318 МКД
Провери достапност
 • 5 ДО 6 ГОДИНИ
  5 ДО 6 ГОДИНИ
 • 7 ДО 8 ГОДИНИ
  7 ДО 8 ГОДИНИ
 • 9 ДО 10 ГОДИНИ
  9 ДО 10 ГОДИНИ
 • 11 ДО 12 ГОДИНИ
  11 ДО 12 ГОДИНИ
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК