Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6816042-02

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 55% ПАМУК 45% ЛЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67084036-10
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67010444-10
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL