Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
DESIGUAL

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: DG24SWMK06-5002
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 82% ПОЛИАМИД 18% ЕЛАСТИН


ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWMF02-7002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ DG24SSSP03-2000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP01-7009
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ GAW9499 COT01 NAT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.990 МКД
Големина
M
L

Слични производи

0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1