Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
DESIGUAL

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: DG24SWMK09-5002
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 82% ПОЛИАМИД 18% ЕЛАСТИН


ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.090 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWMF02-7002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ DG24SSSP03-2000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP01-7009
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.583 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ GAW9499 COT01 NAT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
M
L

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
10
12
14
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1