Барај
%
×
Okaidi new collection
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
HUGO

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: HB50515286 961
0 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
2.472 МКД
Заштеда -20%
3.090 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
2.472 МКД
Заштеда -20%
3.090 МКД
Големина
10
12
14
Sačuvano u omiljne
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
10
12
14
Sačuvano u omiljne
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
0 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст
2
1