Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
MANGO

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 67076345-70
Šifra proizvođača: 67076345
9.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Цена 1.794 МКД
Заштеда -40%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
9.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
2
1