Барај
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 0877613-60
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
WOMEN'SECRET SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали BRASILIEN BRIEF
Состав 92% ПОЛИАМИД 8% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1