Барај
КИЛОТИ 3П
КИЛОТИ 3П
КИЛОТИ 3П
КИЛОТИ 3П
КИЛОТИ 3П
КИЛОТИ 3П
КИЛОТИ 3П
КИЛОТИ 3П
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ 3П

Шифра на артикл: 7682921-34
1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
WOMEN'SECRET SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ 3П
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона Continuity
Состав 87% ПОЛИАМИД 13% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1