Барај
%
×
KIDS COLLECTION
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
CALVIN KLEIN JEANS

КАРГО ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: CKJ30J324039-GQM
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРГО ПАНТАЛОНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 97% ПАМУК 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
M
L
XL