Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
DAN JOHN

КАПУТ

Шифра на артикл: DJ001615
Isbn: YUAB84-7005-JTEBLU
9.990 МКД
4.999 МКД
4.999 МКД
Заштеда: 4.991 МКД
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ВОЛНА 20% ВИСКОЗА 20% АКРИЛ 50% ПОЛИЕСТЕР