Барај
%
×
slow morning - women'secret
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
BOSS

КАПУТ

Шифра на артикл: HB50502320 131
42.990 МКД
25.799 МКД
25.799 МКД
Заштеда: 17.191 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 50
  50
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 45% ПОЛИЕСТЕР 40% АКРИЛ 15% ВОЛНА

42.990 МКД
25.799 МКД
25.799 МКД
Заштеда: 17.191 МКД
Извести ме за попуст
2
1