Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 2050532BL
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 20% ПАМУК 80% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 217890_BL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2005491BL
790 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1