Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 214982_GN
990 МКД
495 МКД
396 МКД
Заштеда: 594 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 1% ЕЛАСТИН 26% ПОЛИАМИД 58% АКРИЛ 6% ВОЛНА 9% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_GN
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213442_GN
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
990 МКД
495 МКД
396 МКД
Заштеда: 594 МКД
Извести ме за попуст
2
1