Барај
%
×
Geox - step out in style
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 212465_PU

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 2015421PU
1.390 МКД