Барај
%
×
Okaidi new collection
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: Y9010978A-18E
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона Online Only FW
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ RAX4324 {A0406}101
2.790 МКД