Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
DAN JOHN

КАПА

Шифра на артикл: DJ000981
Isbn: I22E63-3663-LNOBEIGE
990 МКД
689 МКД
689 МКД
Заштеда: 301 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Акрил, 10% Волна, 5% Памук
Trenutno nema komentara
990 МКД
689 МКД
689 МКД
Заштеда: 301 МКД
Извести ме за попуст
2
1