Барај
%
×
Springfield kids
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
LEVI'S

КАПА

Шифра на артикл: 232426-11-36
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% АКРИЛ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67050261-30
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 214417_BG
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 214416_GY
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2015421PU
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2044511HM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_FU
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67050261-09
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67090261-99
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67020265-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67020265-92
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_TU
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010163A-1JS
1.790 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1