Барај
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: Y9011004A-7RO
1.690 МКД
1.690 МКД
1.183 МКД
Заштеда: 507 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 50% Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010978A-7RJ
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010970A-09S
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010996A-ECQ
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010156A-24S
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010154A-6AV
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010074A-98T
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010072A-ADQ
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
S/M
M/L