Барај
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: Y9010996A-7YE
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 50% Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010996A-33B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ M9011225A-02A
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010970A-02A
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010153A-7OR
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010074A-3B1
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010074A-02A
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010068A-02A
1.990 МКД