Барај
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: W9010156A-WZT
1.690 МКД
1.690 МКД
1.183 МКД
Заштеда: 507 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 40% Најлон 35% Акрил 15% Волна 10% Алпака

Trenutno nema komentara