Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: W9010154A-W6P
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Волна 20% Полиестер

Trenutno nema komentara