Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: W9010154A-6HB
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Волна 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010978A-7RE
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9011004A-82Y
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД