Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: W9010154A-6AV
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only FW
Состав 80% ВОЛНА 20% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara