Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: W9010153A-7OR
1.690 МКД
1.690 МКД
1.183 МКД
Заштеда: 507 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Акрил 10% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010996A-33B
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ M9011225A-02A
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010970A-02A
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010996A-7YE
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010074A-3B1
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010074A-02A
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ Y9010068A-02A
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД