Барај
%
×
Forever denim with replay
КАПА И ШАЛ
КАПА И ШАЛ
КАПА И ШАЛ
КАПА И ШАЛ
DAN JOHN

КАПА И ШАЛ

Шифра на артикл: DJ001442
Isbn: YUAKIT-8009-LNOPANNA
2.790 МКД
2.239 МКД
2.239 МКД
Заштеда: 551 МКД
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ И ШАЛОВИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% КОЖА