Барај
%
×
Geox - step out in style
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67040619-99
Šifra proizvođača: 67040619
14.990 МКД
14.990 МКД
14.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ОВЧА КОЖА ПОСТАВА: 55% ПОЛИЕСТЕР 45% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001739
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50515386 001
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505432 001
16.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ30J325102-BEH
10.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50512702-001
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ TA5YEQ 001
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA12601 0AKAD 9XX
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520JT3081-9000
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}098
16.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}098
13.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}098
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ TA5WWB 001
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
14.990 МКД
14.990 МКД
14.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1