Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 47050162-99
Šifra proizvođača: 47050162
4.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 48% Полиестер 35% Памук 10% Акрил 04% Вискоза 02% Полиамид 01% Волна Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
2
1