Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
HUGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: HB50511829 001
0 МКД
19.690 МКД
13.783 МКД
Заштеда: 5.907 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 65% ПАМУК 30% ПОЛИАМИД 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077112-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67976348-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074479-99
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67974073-99
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN38 WFJ02 JBLK
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040485-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67954455-99
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67053265-99
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67093264-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4RN41 WFWX2 JBLK
7.352 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4RGN14 8502Z JBLK
15.533 МКД
Заштеда -30%
22.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-99
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
19.690 МКД
13.783 МКД
Заштеда: 5.907 МКД
Извести ме за попуст
2
1