Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67074479-99
Šifra proizvođača: 67074479
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПОЛИЕСТЕР 34% ВИСКОЗА 03% ЕЛАСТИН ПОСТАВА: 52% ВИСКОЗА 48% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077112-99
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67976348-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67974073-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN38 WFJ02 JBLK
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040485-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67954455-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67053265-99
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67093264-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4RN41 WFWX2 JBLK
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511829 001
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4RGN14 8502Z JBLK
15.533 МКД
Заштеда -30%
22.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-99
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1