Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 2834856-33
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ОКЕР
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2834854-34
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2AEB-P57
10.632 МКД
Заштеда -20%
13.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XT1-DD8
18.392 МКД
Заштеда -20%
22.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D3X-P47
17.992 МКД
Заштеда -20%
22.490 МКД
Големина
M
L
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A22XB-P57
13.192 МКД
Заштеда -20%
16.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A22XB-W76
13.192 МКД
Заштеда -20%
16.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL