Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS010831
Isbn: W0RN00R0O00-JTMU
16.790 МКД
16.790 МКД
16.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011045A-02A
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010996A-02A
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010953A-02A
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011036
15.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17047733-99
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17024385-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17047501-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17085512-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008510
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J216258-BEH
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2C25-001
24.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17004378-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L