Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: DG24SWEW12-2000
0 МКД
7.390 МКД
5.912 МКД
Заштеда: 1.478 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7847 {84910}098
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67025750-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054790-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50504801 001
26.312 МКД
Заштеда -20%
32.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223353-BEH
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7849 {84616}098
12.312 МКД
Заштеда -20%
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 67081506-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL10 WFWQ0 JBLK
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА HB50512604 001
26.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67063262-99
4.590 МКД
Заштеда -29%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
7.390 МКД
5.912 МКД
Заштеда: 1.478 МКД
Извести ме за попуст
2
1