Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: W7010723A-07Q
2.590 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 69% Памук 28% Полиестер 3% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 37991501-94
490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 37054378-94
890 МКД
Големина
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 37992505-94
490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 37091501-95
490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14